Program liturgic 27-31 aprilie 2021

๐Œ๐š๐ซศ›๐ข ๐Ÿ๐Ÿ• ๐š๐ฉ๐ซ๐ข๐ฅ๐ข๐ž ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ
 P.S. Sa va sฤƒvârศ™i - dupฤƒ amiaza - Sf. Liturghie a darurilor mai înainte sfinศ›ite la Capela Seminarului Teologic.
 Seara va sluji Denia în biserica „Sf. Ap. Petru ศ™i Pavel” din Mฤƒcin.
๐Œ๐ข๐ž๐ซ๐œ๐ฎ๐ซ๐ข ๐Ÿ๐Ÿ– ๐š๐ฉ๐ซ๐ข๐ฅ๐ข๐ž ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ
 Va sluji Sf. Liturghie a darurilor mai înainte sfinศ›ite, împreunฤƒ cu consilierii eparhiali în Catedrala episcopalฤƒ din Tulcea.
 Seara va sฤƒvârศ™i Denia în biserica Buna-Vestire din Tulcea.
๐‰๐จ๐ข ๐Ÿ๐Ÿ— ๐š๐ฉ๐ซ๐ข๐ฅ๐ข๐ž ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ - ๐‚๐ข๐ง๐š ๐ƒ๐จ๐ฆ๐ง๐ฎ๐ฅ๐ฎ๐ข
Va sluji Liturghia Sf. Vasile cel Mare în Catedrala Episcopalฤƒ.
 Seara va sluji Denia celor 12 Evanghelii în biserica „Schimbarea la Faศ›ฤƒ” (ruseascฤƒ) din Tulcea.
๐•๐ข๐ง๐ž๐ซ๐ข ๐Ÿ‘๐ŸŽ ๐š๐ฉ๐ซ๐ข๐ฅ๐ข๐ž ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ - ๐•๐ข๐ง๐ž๐ซ๐ž๐š ๐Œ๐š๐ซ๐ž
 Va oficia Vecernia ศ™i Luarea de pe Cruce în biserica Buna-Vestire din Tulcea.
 Seara va sluji Denia Prohodului Domnului în Catedrala Episcopalฤƒ.
๐’â๐ฆ๐›ฤƒ๐ญฤƒ ๐Ÿ‘๐Ÿ ๐š๐ฉ๐ซ๐ข๐ฅ๐ข๐ž ๐Ÿ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ
 Va oficia, dupฤƒ amiaza, Vecernia unitฤƒ cu Sf. Liturghie a Sf. Vasile cel Mare în Capela Seminarului Teologic.